Contactgegevens medewerkers Buro Blauw

Hieronder vindt u de contactgegevens van alle medewerkers. Onze medewerkers zijn niet op elk moment telefonisch bereikbaar, bijvoorbeeld wanneer ze op locatie met een meting bezig zijn. U kunt altijd een e-mail sturen of contact opnemen via ons algemene telefoonnummer: 0317 – 466 699. Algemene contactgegevens vindt u op deze pagina.

Medewerker Functie
Meetdienst
Mark Kosters Senior projectleider meetdienst
Erik Verhaaf Projectleider meetdienst
Raoul van Onzenoort Projectleider meetdienst
Jan-Willem Winters Projectleider arbometingen
Koos van Setten Medewerker meetdienst
Sander van Beersum Medewerker meetdienst
Sezar Özbay Medewerker meetdienst
Mark Wiegersma Medewerker meetdienst
Onderzoek & Advies
Frans de Bree Directeur, Senior projectleider Onderzoek & Advies
Jan Dirk Dingemanse Projectleider Onderzoek & Advies
Bram Geensen Projectleider Onderzoek & Advies
Jaap Peters Projectleider Onderzoek & Advies
Catarina Miranda Medewerker Onderzoek & Advies
Luchtlaboratorium
Nienke van Kerkhof Senior projectleider laboratorium, kwaliteitsmedewerker
Sonja Geersing-Moorhoff Medewerker laboratorium
Peter Gerritzen Medewerker laboratorium
Geurlaboratorium
Jacco Löwer Projectleider geurlaboratorium
Administratie
Marianne Huijbrechts Secretariaat
Winfried Vermeulen Directeur, financiën

 

 

Mark Kosters
0317 – 466 696
06 – 33 344 272
mark.kosters@buroblauw.nl

Erik Verhaaf
0317 – 466 695
06 – 33 344 274
erik.verhaaf@buroblauw.nl

Raoul van Onzenoort
0317 - 466 694
06 -33 344 275
raoul.vanonzenoort@buroblauw.nl

Jan-Willem Winters
0317 - 466 691
06 - 33 344 273
janwillem.winters@buroblauw.nl

Koos van Setten
0317 - 466 697
06 -33 344 277
koos.vansetten@buroblauw.nl

Sander van Beersum
0317 - 466 697
06 -40 175 097
sander.vanbeersum@buroblauw.nl

Sezar Özbay
06 - 40 993 869
sezar.ozbay@buroblauw.nl

Mark Wiegersma
0317 - 466 692
06 - 40 175 116
mark.wiegersma@buroblauw.nl

Frans de Bree
0317 - 466 688
06 - 20 448 803
frans.debree@buroblauw.nl

Jan Dirk Dingemanse
0317 - 466 687
06 - 36 386 706
jandirk.dingemanse@buroblauw.nl

Bram Geensen
0317 - 466 685
06 - 40 175 759
bram.geensen@buroblauw.nl

Jaap Peters
0317 - 466 686
06 - 40 175 763
jaap.peters@buroblauw.nl

Catarina Miranda
0317 - 466 683
catarina.miranda@buroblauw.nl

Nienke van Kerkhof
0317 - 466 684
nienke.vankerkhof@buroblauw.nl

Sonja Geersing-Moorhoff
0317 - 466 682
sonja.moorhoff@buroblauw.nl

Peter Gerritzen
0317 - 466 693
06 - 33 344 276
peter.gerritzen@buroblauw.nl

Jacco Löwer
0317 - 466 681
06 - 42 0165 21
jacco.lower@buroblauw.nl

Marianne Huijbregts
0317 - 466 699
marianne.huijbregts@buroblauw.nl

Winfried Vermeulen
0317 - 466 699 (maandag)
0593 - 522 020 (dinsdag-vrijdag)
winfried.vermeulen@buroblauw.nl